برای ثبت سفارش و درخواست مشاوره
فرم زیر را تکمیل نمایید.

 
 
   
درخواست مشاوره

بسته های تخفیفی جشنواره

مجموعه پیام گستر در جشنواره «فصل نو» مفتخر است تا فصلی نو از مدیریت فروش و روابط با مشتریان را برای کسب و کار شما به ارمغان آورد. در این جشنواره فوق العاده، از تخفیف خرید نرم افزار CRM پیام گستر تا 30% بهره مند شوید و هر چه سریعتر در راه فروش بیشتر و افزایش رضایت مشتریان قدم بردارید!%15
برای خرید تا 8 میلیون تومان
مشاوره و سفــارش
%20
برای خرید از 8 تا 12 میلیون تومان
مشاوره و سفــارش
%25
برای خرید از 12 تا 16 میلیون تومان
مشاوره و سفــارش
%30
برای خرید از 16 تا 25 میلیون تومان
مشاوره و سفــارش
%30 +5 کاربر رایگان
برای خرید از 25 میلیون تومان به بالا
مشاوره و سفــارش

این تخفیف تنها برای محصول نرم افزار CRM پیام گستر می باشد.

چرا پیام گستر؟

نرم افزار پیام گستر علاوه بر یکپارچگی در پاسخگویی به نیازهای متفاوت کسب و کارها از مرحله جذب تا وفادارسازی مشتریان سازمان شما را از دیگر نرم افزارها بی نیاز خواهد ساخت. با پیام گستر میتوانید در مسیر پیشرفت مشتریان خود با اطمینان و اثربخشی بیشتری همراه اشان باشید. نرم افزار CRM پیام گستر تنها نرم افزار جامع در حوزه های مشتری مداری در ایران است که تمام فرآیندهای جذب و نگهداری مشتری را از مشتریان بالقوه در بر گرفته و در مراحل بعدی، تشکیل باشگاه مشتریان و پیگیری درخواست مشتریان را در فرآیندهای مختلف سازمان به خوبی تحت پوشش قرار می دهد. پیام گستر افتخار دارد که از سال 1389 تاکنون در کنار بیش از 2500 کسب و کار بوده و به رشد و بالندگی آن ها کمک نماید.

چرا CRM؟

CRM امکانات بی نظیری از جمله دسته بندی اطلاعات، توانمندي های منحصربه فرد در مديريت کمپین، اطلاع رسانی، تحلیلهای استراتژيک برای افزايش کارايی برنامه های بازاريابی، بالا بردن اثربخشی و پیگیری برنامه های بازاريابی در اختیار مديريت بازاريابی سازمان شما قرار خواهد داد. استفاده از نرم افزار CRM کمک می کند تا فرآیندهای داخلی ساده تر و سریع تر شوند و پرسنل فروش به جای درگیر شدن در امور پیش پا افتاده روزانه بر هدف اصلی یعنی فروش تمرکز کنند. همچنین شرایطی فراهم می شود که بتوان تجربه ای متفاوت را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. CRM با فراهم آوردن مجموعه ای جامع از توانمنديهای بازاريابی، شما را قادر می سازد تا مشتريان را به نحو موثرتری هدف گیری نمائید. بعلاوه فعالیت های بازاريابی و کمپین های موثرتری را می توانید طراحی و مديريت کنید.

برخی از مشتریان ما

برای دریافت تا 30 درصد تخفیف جشنواره فصل نو نرم افزار CRM پیام گستر همین حالا اقدام نمایید