راهکار عملی مدیریت سازمان در دوران دورکاری

با افزایش لزوم فاصله گذاری اجتماعی و فیزیکی، بسیاری از شرکت ها به سمت دورکاری فعالیت ها سوق پیدا کرده اند و به همین دلیل نیازمند سیستمی جامع برای کنترل وظایف و هماهنگی تیم ها خواهند بود.

برنامه CRM با ماژول های متنوعی که در خود جای داده است، امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد که هر کدام از آن ها یکی از نیاز ها و دغدغه های مدیران برای دورکاری را پوشش می دهد و همگی در کنار هم می توانند خیالی آسوده را برای افراد جهت دورکاری فعالیت ها حاصل کنند.

بخشی از این امکانات بطور خلاصه بدین صورت است:

  • مدیریت ارتباط پرسنل از راه دور
  • پیگیری ها و نظارت بر گردش کار
  • مدیریت سوابق و اسناد
  • مدیریت تماس های تلفنی از راه دور
  • مدیریت ارتباط با مشتریان از راه دور
  • مدیریت وظایف، پیگیری ها و یادآوری ها

حفظ بهره‌وری و کارایی در زمان دورکاری

دورکاری برای مدیران

در دوران نوین تغییرات جهانی، همواره این مدیران منعطف و تغییر پذیر هستند که گوی سبقت را از دیگر رقبا می ربایند. دغدغه های جدید مدیران در دوره ی فعالیت ها از طریق دورکاری، راهکارهای جدیدی می طلبند که پیام گستر به آنها پاسخ گفته است...

دورکاری برای کارکنان

علاوه بر مدیران، چالش های جدیدی برای کارکنان شرکتها نیز در دوران دورکاری بوجود می‌آید. هماهنگی بین تیم ها، مدیریت وظایف و فرایندها، مدیریت مشتریان و بسیاری امکانات دیگر، نرم افزار CRM پیام گستر را به بستری تبدیل کرده است تا به کمک آن با خیالی آسوده تمام آنچه که در سازمان انجام می شد، از راه دور انجام پذیرد...

دورکاری سازمانی

سیستم CRM تحت وب و متن باز پیام گستر، به تمام افراد یک سازمان اجازه می دهد تا در هر زمان و هر مکان به راحتی از طریق یک مرورگر به تمام امکانات نرم افزار و اطلاعات سازمانی دسترسی داشته باشند تا دغدغه ای برای فرآیندهای شرکتی خود نداشته باشند.

دریافت دموی رایگان

برای دریافت دموی رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید