چون مشتری مهم است!

این روزها بیشتر از قبل تنهاییم، شرایطی که فقط خودمان می‌توانیم از خودمان حمایت کنیم. حمایتی که نیازمند همراهی و همدلی است. با قطعی اینترنت، عدم دسترسی به پیام‌رسان‌ها و از دست دادن بازارهای داخلی و خارجی، آیندۀ بسیاری از کسب‌وکارها در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است و خیلی از شرکت‌ها با حرکت به سمت تعدیل نیروها، تا مرز تعطیلی و اعلام ورشکستگی پیش رفته‌اند‌.
دغدغۀ همیشگی ما، حمایت از مشتریان و کسب‌وکارها است و با توجه به افزایش تقاضا برای خرید CRM، به دلیل کمبود نقدینگی و کاهش قدرت خرید؛ برآن شدیم تا شرایط آسان‌تری برای خرید ‌CRM پیام‌گستر مهیا کنیم.
به‌همین‌منظور، در روزهای باقیماندۀ آذرماه، طرح حمایتی تسهیلات پیام‌گستر را کلید می‌زنیم تا همراه و هم‌قدم شما باشیم. شرایط خرید CRM  نرم‌افزار پیام‌گستر در طرح حمایتی بدین شرح است که مبلغ فاکتور شما، به دو بخش پیش پرداخت نقدی و پرداخت اقساطی(در قالب تسهیلات) تقسیم می‌شود، که حداکثر میزان تسهیلات معادل 80 درصد مبلغ نقدی واریزی در قالب اقساط 3 تا 5 ماهه خواهد بود.
استاندارد و ابری

طرح پایه

معادل 80 درصد

مبلغ پیش پرداخت

فاکتور‌های 40 تا 60 میلیون تومان

پرداخت در 3 قسط

طرح استاندارد

معادل 80 درصد

مبلغ پیش پرداخت

فاکتور‌های 61 تا 90 میلیون تومان

پرداخت در 4 قسط

طرح پیشرفته

معادل 80 درصد

مبلغ پیش پرداخت

فاکتور‌های 91 میلیون تومان به بالا

پرداخت در 5 قسط

با توجه به استقبال از طرح حمایتی پیام‌گستر، طبق مذاکراتی که کارشناسان ما با کسب‌وکارها انجام داده‌اند، در حال حاضر، برخی از شرکت‌ها برای پرداخت مبلغ خرید نرم‌افزار سی‌آرام بوسیله چک با مشکل مواجه‌اند.

و خواستار استفاده از شرایط پرداخت به صورت نقدی هستند. به‌همین‌منظور، از تاریخ 19 تا 30 آذرماه، امکان پرداخت نقدی را همراه با تخفیف در اختیار کسب‌وکارهایی قرار می‌دهیم که قصد خرید نقدی دارند.

در صورت تمایل به استفاده از این طرح با کارشناسان پیام‌گستر در ارتباط باشید.

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید.

قطعی اینترنت، کمبود نقدینگی، تعدیل نیروها و ورشکستگی و تعطیلی؛ آسیب‌هایی است که این روزها کسب‌وکارها را تهدیدي می‌کند. لازمۀ عبور از این شرایط سخت اتحاد و همدلی بیشتر اصناف با یکدیگر در مسیر بقاست. ما در پیام‌گستر، خود را متعهد و مسوول می‌دانیم. به‌همین‌منظور و برای همراهی بیشتر با کسب‌وکارها، تصمیم گرفتیم برای اولین‌بار، طرح حمایتی تسهیلات خرید  سی‌آرام پیام‌گستر را برگزار کنیم.
با توجه به شرایط موجود و افزایش حجم جلسات کارشناسان فروش پیام‌گستر؛ با بررسی درخواست مشتریان و کسب‌وکارها به این نتیجه رسیدیم که میزان تقاضا برای خرید نرم‌افزار سی‌آرام افزایش یافته است. به همین منظور، تصمیم گرفتیم با توجه به کمبود نقدینگی و کاهش قدرت پرداخت کسب‌وکارهای کوچک، برای اولین‌بار، طرح حمایتی پیام‌گستر را برای همراهی و حمایت از کسب‌وکارها برگزار کنیم.
طرح حمایتی تسهیلات پیام‌گستر، شامل سه طرح پایه، استاندارد و پیشرفته است. بدین شرح که مبلغ فاکتور شما، به دو بخش پیش پرداخت نقدی و پرداخت اقساطی(در قالب تسهیلات) تقسیم می‌شود، که حداکثر میزان تسهیلات معادل 80 درصد مبلغ نقدی واریزی در قالب اقساط 3 تا 5 ماهه خواهد بود.

_ طرح پایه مخصوص فاکتورهای 40 تا 60 میلیون تومان، پرداخت در 3 قسط.
_ طرح استاندارد مخصوص فاکتورهای 61 تا 90 میلیون تومان، پرداخت در 4 قسط.
_ طرح پیشرفته مخصوص فاکتورهای بیش از 90 میلیون تومان، پرداخت در 5 قسط.
با خرید نرم‌افزار CRM  سرنخ‌ها را شناسایی کنید و پرورش دهید. داده‌ها و اطلاعات‌تان را مدیریت کنید. میزان رضایت و وفاداری مشتریان را افزایش دهید و نرخ فروش‌تان‌ را متحول کنید.
برای شرکت در طرح حمایتی پیام‌گستر 3 راه وجود دارد.

1_ پر کردن فرم ثبت‌نام در جشنواره

2_ ارسال پیام در واتساپ

3_ تماس با شماره 49714_ 021

چرا CRM پیام گستر ؟

پیام‌گستر فقط یک CRM نیست!

سی‌آرام پیام‌گستر، دستیارِ هوشمند و حرفه‌ای کسب‌وکارها، شتاب‌دهندۀ فروش و بهینه‌ساز ارتباط با مشتریان است و نقش تاثیرگذاری در بهبود عملکرد تیم‌های بازاریابی، فروش و امور مشتریان دارد.
————————————————-
ماژول‌های پیشرفتۀ CRM  پیام‌گستر:

_ گزارش‌ساز پیشرفته، داشبوردهای عملکرد مدیریتی و اتصال به BI
_ طراحی و پیاده‌سازی فرایندها و فرم‌های سازمانی BPMS
_ قابلیت اجرای پروژه‌های سفارشی و شخصی‌سازی
_ یکپارچگی با مراکز تماس و سیستم‌های مالی
_ استقرار و پیاده‌سازی تخصصی
_ نسخه‌های تحت‌وب و ابری
_ تایم‌نگر

از طریق فرم زیر در جشنواره ثبت‌نام کنید.

این فرصت را از دست ندهید و با کامل کردن فرم ثبت‌نام، از طرح حمایتی پیام‌گستر بهره‌مند شوید.
Scroll to Top