با نرم افزار CRM پیام گستر

در سال جدید در مدار مشتری بمانید

با نرم‌افزار CRM پیام گستر، به دنیای جدیدی از تعامل با مشتریان قدم بگذارید!
اگر به ‌دنبال راهکاری برای افزایش بهره‌‌وری، بهبود تجربه کاربر و ارائه خدمات بهتر به مشتریان هستید، همین حالا در جشنواره نوروزی پیام گستر اقدام به خرید  CRM کنید.‌

شمارش معکوس تا پایان جشنواره

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

پیام‌گستر، همراه شما در مسیر تحول

ما در پیام‌گستر به شما کمک می‌کنیم تا متناسب با نیازهای کسب‌وکارتان، بهترین ماژول‌های CRM را انتخاب کنید و عملکرد خود را در سطح درون و برون سازمانی ارتقا دهید. خدمات تیم پیام گستر تنها به انتخاب و خرید CRM به شما محدود نمی‌شود. تیم متخصصین پیام گستر در تمامی مراحل انتخاب، خرید، استقرار و همچنین  ارائه خدمات پس‌از فروش همراه شما هستند.

مشتریان ما

جشنواره نوروزی پیام‌گستر

جشنواره نوروزی ۱۴۰۳ پیام‌گستر فرصتی استثنایی برای تحول در مدیریت کسب‌وکار شماست. در این جشنواره، بنابر تعداد نفرات سازمان و تعداد کاربران نرم‌افزار، یکپارچگی با سایر نرم‌افزارها، تعداد فرم و فرایندهای مورد استفاده در سطح سازمان، اتصال به مرکز تماس و مدت زمان استقرار نرم‌افزار، می‌توانید نسبت به خرید نسخه استاندارد یا سازمانی اقدام کنید. توجه داشته باشید در صورت توسعه و تعداد نفرات سازمان خود، امکان ارتقای نسخه استاندارد به پیشرفته فراهم است.

در جشنواره نوروزی ۱۴۰۳ پیام‌گستر از طرح‌های تخفیف پلکانی یا تقسیط مبلغ قرارداد برای خرید CRM بهره‌مند شوید.

مزیت‌های پیام گستر

پیام گستر تنها یک نرم افزار افزایش فروش نیست

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های استفاده از نرم‌افزار CRM، ارتقای کیفیت فرایندهای سازمانی، بهبود تجربه مشتریان و در نهایت افزایش فروش است؛ اما قابلیت‌ها و امکانات پیام گستر تنها به افزایش فروش محدود نمی‌شود. 
نرم افزار CRM پیام گستر با ارائه راهکارهایی جامع در زمینه مدیریت خرید و فروش، مدیریت خدمات پس‌از فروش، مدیریت مرکز تماس، مدیریت بازاریابی و اتوماسیون اداری، سرعت طی شدن فرایندهای درون سازمانی و خارج از آن را ارتقا می‌دهد.

مدیریت ارتباط با مشتریان

با دسترسی راحت به تمامی اطلاعات و تعاملات صورت گرفته با سرنخ ها و کاربران خود، علاوه بر ایجاد ارتباطی موثر، تجربه‌ای دلنشین برای آن‌ها رقم بزنید.

مدیریت خرید و فروش

با ثبت جزئیات مذاکرات و اسناد مربوط به فروش و ارزیابی اقدامات انجام شده، عوامل تأثیرگذار در نرخ فروش سازمان خود را کشف و بهبود دهید.

مدیریت تبلیغات

می‌توانید گروه‌های هدفی از مخاطبان خود تشکیل داده و کمپین‌های بازاریابی متناسب با نیاز آن‌ها ایجاد کنید؛ با تحلیل بازخوردهای دریافت شده و گزارش‌های کاربردی، عملکرد کمپین‌های بازاریابی خود را بهینه کنید. 

خدمات پس از فروش

پس از خرید نرم‌ افزار CRM، متخصصین پیام‌گستر در زمینه آموزش و استقرار نرم افزار همراه شما هستند تا فرایندهای سازمانی خود را در CRM به‌صورت خودکار پیگیری کنید.

مرکز تماس

قابلیت یکپارچگی با مراکز تماس اعم از خطوط شهری، سانترال و VOIP، به حفظ مشتریان شما کمک می‌کند. با این امکان، هنگام تماس مشتریان، تمامی اطلاعات و سوابق تماس ورودی، خروجی و از دست رفته قابل پیگیری و مدیریت است.

فرم ساز و BPMS

به کمک سیستم مدیریت فرایندهای کاری یا BPMS، بدون اتصال به نرم‌افزارهای قدیمی طراحی فرایند، تمامی فعالیت‎های سازمان را تعریف کرده و برای هر چرخه به تعیین سمت و ایجاد فرم‌های لازم بپردازید.

تحلیل داده و هوش تجاری

اگر به‌عنوان مدیر یک کسب‌وکار، دغدغه گزارش‌گیری، تحلیل داده‌ها و عملکرد اثربخش دارید، راهکار هوش تجاری به شما کمک می‌کند تا در زمانی کوتاه گزارش‌های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

اتوماسیون اداری

وظایف دستی در سیستم یک کسب‌وکار را با قوانین تعریف شده در اتوماسیون جایگزین کنید. این امکان علاوه بر بهبود دقت و کارایی، پیگیری راحتتر فرایندها را ممکن می‌کند.

یکپارچه سازی

تسریع فرایندهای سازمانی یکی از عوامل موثر در بهبود مدیریت و افزایش کارایی در سازمان است. با امکان یکپارچه‌سازی اطلاعات در CRM، علاوه‌بر صرفه‌جویی در هزینه و زمان، به بهبود تجربه مشتریان خود کمک کنید.

فرم درخواست مشاوره رایگان

برای اطلاع از نحوه دریافت تخفیف یا تقسیط فرم را پر کنید.
کارشناسان پیام گستر در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

Scroll to Top